Buďte v chladném počasí v teple

Už jen vzpomínky máme na letošní léto, které se s námi rozloučilo. Podzim se sice snaží nám dopřát poslední krásné dny, venkovní teploty už ale na tričko a kraťasy rozhodně nejsou. Doba teplého oblečení přichází, buďte styloví.

Tak, jako první chladný večer a podzimní déšť nás nečekaně zaskočí i první sníh a mráz. Z teplot, kdy se ještě dalo vyjít ven v mikině je většinou skok do těch kolem nuly rychlý. Pak rychle vytahujeme bundy a šály, abychom zimě utekli a byli v teple. Dámské zimní bundy a kabáty nemusí být jen černé, naopak, smutnou zimu je dobré si rozsvítit barvami a černé se vyhnout. Oblíbená je hnědá, modrá i červená, styl a design je pak už na osobní volbě. Kabátky do půli zajistí, že nám zůstanou v teple záda za každé situace, bundy do pasu jsou zase velmi sexy a vypadají dobře s upnutými džínami.

Ke slim džínám nebo ještě lépe ke krátké sukni či pleteným šatům se výborně hodí kozačky nad kolena, které jsou elegantní a velmi ženské. Navíc vás ochrání před chladem i rozmary počasí, což je důležité. Vyhneme se tak nachlazení, zbytečným problémům a nemocem z prochladnutí, ženy pak sníží i riziko problémů s močovými cestami Můžete běhat celý den po městě, zařizovat pracovní pochůzky a ještě se stihnout projít s partnerem a mráz nemá žádnou šanci. Při výběru kozaček i jakýchkoli jiných zimních bot pak zvolte velikost spíše větší, aby se vám do bot vešly třeba i teplé ponožky. Malé boty vám způsobí nejen puchýře, ale také stále zmrzlé nohy a proto si zvolte raději velikost větší, ale pohodlnou, aby se vám dobře chodilo v jakémkoli počasí.

Stylové a pohodlné oblečení i obuv vám zajistí podzim i zimu plnou zážitků. Ať už vyrazíte s přáteli na vánoční trhy a svařené víno nebo jen tak na procházku městem, vždy budete mít jistotu, že jste v teple a zima si na vás nepřijde.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *