Jak v ložnici zahnat nudu

V ložnici nejen spíme, ale často slouží i jako místo, kde máme soukromí pro sexuální život. Aby se do ní nevplížila nuda, je dobré si čas od času erotické hrátky zpestřit.

Hračky pro dospělé nejsou určeny jen pro ty, co jsou sami a potřebují tak nahradit partnera. Naopak, i v páru umí přinést nové vzrušení, pocit sblížení a třeba i společného tajemství. Mezi nejoblíbenější erotické pomůcky patří samozřejmě vibrátor, následují ho Venušiny kuličky a vibrační vajíčka. Ta jsou mnohem menší než vibrátor a dají se použít na dráždění zvenku i zevnitř, podle vaší fantazie. Opatřeny jsou buď kabelem, který vede k ovládání, nebo jsou bezdrátová a poskytují tak velký prostor pro partnerské hrátky a momenty překvapení. Jedná se navíc o velmi diskrétní hračku, kterou může žena nosit kdykoli se jí zachce, třeba i do práce a zpříjemní si den. Zároveň se při nošení procvičují svaly pánevního dna.

Pro zpestření milostného života ale můžete vybrat mnohem více různých erotických hraček záleží jen na vaší fantazii. Lubrikační gely, masážní emulze, vibrátory jsou v nabídce v mnoha velikostech a barvách a dokážou tak splnit všechny vaše nejtajnější sny. Nemusíte si hned pořizovat vše, můžete postupně rozšiřovat svou sbírku a jednotlivé pomůcky i kombinovat spolu. Navštivte sami nebo s partnerem internetový dobrysexshop.sk a porozhlédněte se, jaké jsou možnosti a co by zrovna vás lákalo. Pokud se stydíte jít do kamenného obchodu, využijte možnosti moderní techniky a vybírejte na internetu online. U každého zboží máte vše popsané a tak si můžete vše v klidu prohlédnout a pročíst v pohodlí a soukromí domova a vybrané si pak nechat zaslat diskrétně zabalené na svou adresu.

Do ložnice nepatří stud ani zbytečné obavy. Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte spolu něco nového, aby ve vaší ložnici nikdy nebyla nuda.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *