Ciťte se pohodlně s tím správným spodním prádlem

Kvalitní spodní prádlo má vliv na vaši pokožku a její zdraví. Proto byste při jeho výběru měli věnovat pozornost zejména složení a vlastnostem použitého materiálu, aby vám nepůsobil nějaké nechtěné alergie či podráždění.

 

Jaké materiály jsou tedy ideální a nejvíce oceňované?

Bambusová móda

Bambusové spodní prádlo má příznivé účinky na pokožku, působí na ni konejšivě a je dokonalým materiálem pro alergiky nebo lidi, kteří trpí na citlivost pokožky. Přírodní materiál je příjemný na dotek a vyznačuje se antibakteriálními vlastnostmi. Vlákno má navíc i schopnost neutralizovat pachy. Kalhotky či trenýrky z bambusu můžete nosit během letních měsíců, hodí se také pro těhotné ženy a děti. Díky svým vlastnostem je bambus vhodný i pro sportovce nebo osoby, které se potýkají s pocením ve větší míře.

Co se dalších aspektů týká, bambus má také dobré absorpční schopnosti. Jde o stabilní materiál, který se vyznačuje dlouhou životností, odolností a pevností a i proto se řadí mezi nejoblíbenější moderní materiály.

Jeho další výhodou je i chladivost, kterou oceníte zejména za horkých letních dnů. Naopak, během zimy je hřejivý a dokáže zadržet teplo.

 

Stará dobrá bavlna

Bavlněné spodní prádlo patří mezi oblíbené kvůli vlastnostem, jimiž materiál oplývá. Je jemný, příjemný na dotek a dobře saje vlhkost. Používá se na výrobu široké škály oblečení – od triček, přes sportovní oblečení až po spodní prádlo. Bavlna je také prodyšná, poddajná a pružná. Navíc, bavlněné výrobky se vyznačují skutečně vysokou kvalitou, což vůbec neodpovídá jejich ceně. Ta je totiž v porovnání s výhodami poměrně nízká. Bavlna se často kombinuje se syntetickými materiály.

E-shop Andrie vám nabízí různé kousky pro ženy i muže, mezi nimiž najdete dámské spodní prádlo, trenýrky či boxerky pro muže a další oblíbené kousky šatníku. Vše pro váš komfort a pohodlí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *