Co by nemělo každému rybáři chybět? přeci správné posazení!

Každý vášnivý rybář jistě ví, že kvalitní posezení u vody je naprostou nezbytností. Pokud totiž sedíte jen tak na špalku či na zemi, riskuje tak, že bude nejenom nemocní, ale že jsi také „odrovnáte“ záda. Proto by žádný rybář neměl jednoznačně podceňovat kvalitní posezení, a vybrat si přesně takové, jaké pro svůj pobyt u vody potřebuje!

 

  1. Rybářské křeslo vybírejte s rozmyslem!

Určitě si dejte pozor, abyste nepodlehli zběsilému nákupu hned prvního křesla, které se vám bude hrozně líbit. Jeho výběr musíte vždy přizpůsobit tomu, kam a jak dlouho cestujete, či účelu, který bude rybářské křeslo splňovat. Podle toho volte jeho hmotnost a rozměry, jelikož ne všude se samozřejmě dá zajet autem, a vy budete muset křeslo vzít s sebou do rukou – a „tahat se“ s těžkým křeslem přece nechce nikdo z nás.

 

  1. Rybářská židlička je vhodná pro krátkodobý pobyt u vody

Rybářská židlička je vlastně sedátko z lehkého materiálu, jež se velmi snadno složí a připne například k batohu nebo k tašce. Nicméně, co se komfortu týče, nedodá nám ho opravdu tolik, jako rybářské křeslo, proto je doporučeno rybářskou židličku využívat pouze v případě, že u vody nechcete strávit celý víkend. Věřte, že byste se domů vrátili určitě ne zrelaxování, jak byste předpokládali, ale celý bolaví a rozlámaní.

 

  1. Pro spaní u vody je nejvhodnější rozhodně rybářské lehátko!

V případě, že plánujete u vody strávit i noc, rozhodně by ve vašem vybavení nemělo chybět rybářské lehátko. Nicméně, musíte mít na paměti, že nosnost celého výrobku se odvíjí od kvality použitých materiálů a jejich konstrukce. S nosností byste si určitě neměli zahrávat, ke své váze také připočítejte váhu svého nočního oblečení. Raději kupte takové, abyste v rámci nosnosti měli určitou rezervu.

Pokud si nejste s vaším výběrem jisti, kvalitní eshop má jistě zveřejněno telefonní číslo na informace, kde Vám s vaším výběrem jistě rádi pomohou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *