Doplňte luxusními šperky jednoduchý outfit

Chcete oživit své oblečení a přemýšlíte, jak obměnit šatník? Zapomeňte na extravagantní kousky a složité kombinace. Doplňte svůj outfit luxusními šperky, které podpoří váš styl a i jednoduché oblečení může být elegantní a slušivé.

 

Elegance v prstenu

Pokud patříte mezi milovníky prstenů z bílého zlata, určitě víte, že v jednoduchosti je krása. Nemusíte mít přezdobený prsten s několika kameny, abyste vypadaly elegantně. Vyberte si takový prsten, který vám nebude zavazet při práci ani při každodenní činnosti a vy téměř zapomenete, že jej  máte. Vybírejte správnou velikost tak, aby vás příliš netlačil a zároveň, aby nebyl velký a nesklouzával vám z prstu.

Šperky s drahými kameny

Luxusním šperkem s drahými kameny také nic nezkazíte. I jednoduchý outfit, například v černé nebo bílé kombinaci povýšíte na stylové oblečení, hodící se i do divadla nebo na jinou významnou událost, případně kulturní akci. Oblíbené jsou například šperky s granátem, případně si vyberte oblíbený drahý kámen, podle svého znamení nebo jeho léčivých vlastností.

 

Náušnice pro každou příležitost

Každá žena vypadá s náušnicemi ihned jinak. Některé náušnice protáhnou krk a zvýrazní lícní kosti, jiné jsou malým a elegantním doplňkem. Pokud chcete odpoutat pozornost od nedokonalostí těla nebojte se výrazných šperků, které zaujmou na první pohled. Náušnice si sundávejte na sport a raději také při spánku.

 

Oblíbené šperky s perlami

Velmi oblíbené jsou šperky s perlami. Vybrat si můžete náhrdelník, náušnice, ale také prsten. Perly jsou elegantní a stylové již po mnoho let. Symbolizují lásku, čistotu a něhu. Nositelce přináší také štěstí a ve fyzické rovině působí na harmonii, zklidnění a pochopení vlastních pocitů. Dají si kombinovat téměř s čímkoliv.

 

Náramek z bílého zlata

Jednoduchý outfit nebo třeba dámský kostýmek skvěle doplní náramek z bílého zlata. Nebojte se výrazného náramku, který upoutá pozornost. Na druhé ruce můžete nechat hodinky. V současné době jsou i pro ženy vhodné větší hodinky, téměř až pánského stylu.

 

Na co si dát pozor

Pozor si dejte na levnou bižuterii, která vám může dělat problémy a vyvolat alergické reakce. Raději vždy investujte do kvalitních materiálů, kam patří bílé zlato, stříbro nebo platina. Při výběru šperků s drahými kameny se zajímejte o jejich pravost. Oblíbené jsou šperky s rubíny, safíry, ale také s drahokamy. Například snubní prsten s drahokamem nebudete chtít sundat.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *