HOTLINE: Vstupenka mezi manažerskou elitu

Ekonomika je na vrcholu pomyslné sinusoidy a po letech, kdy se průmyslu dařilo, se očekává stagnace. Ta půjde ruku v ruce s úbytkem pracovních míst, a to v dělnických i manažerských pozicích. Najít dobré zaměstnání bude opět znamenat mít odbornou kvalifikaci, vysokoškolské vzdělání, určitou praxi a prokázat oproti konkurenci určitou výhodu.

Poukázat na své pracovní dovednosti a doložit profesní životopis už dnes nestačí. Je třeba se od zbytku stejně vzdělaných a zkušených kandidátů odlišit. Jediným zaručeným způsobem, jak toho dosáhnout, je mít za jménem titul MBA. Manažerské vzdělání na Business Institutu je zaměřené na praxi a svým absolventům předává aktuální know how firemní kultury a prakticky využitelných poznatků z byznysu.

 

Jak získat výhodu?

Časově flexibilní studium MBA (Master of Business Administration) přináší vyšší hodnotu na trhu práce. Oproti běžným vysokoškolským titulům je orientováno na osobní a kariérní rozvoj v obchodních dovednostech a přináší přidanou hodnotu od špičkového týmu lektorů. Studium MBA je vstupenkou do nejvyšších profesních kruhů, mezi manažerskou elitu.

Ideálním místem, kde získat toto prestižní vzdělání je Business Institut. Studovat je možné kombinovanou formou v Praze nebo i on-line. Spokojenost a osobní zkušenosti absolventů lze doložit skrze samotné reference bývalých studentů.

 

Přihlaste se ještě dnes!

Kombinované studium MBA, zahrnující e-learning a lektorská setkání, představují moderní způsob, jak si zvýšit prestiž i při zaměstnání. I váš současný zaměstnavatel to jistě ocení. Nabídka studijních programů je pestrá. Vybírat je možné z 18 zaměření. Příkladem je program MBA Management, organizace a ízení, který je určen projektovým manažerům, ale i dalším vedoucím zaměstnancům, kteří chtějí efektivně využívat moderních metod a nástrojů projektového řízení.

Přihlášky ke studiu MBA přijímá Business Institut pouze do 23.dubna, kdy je zaručená historicky nejnižší cena. Podejte si přihlášku ještě dnes a získejte tak své místo v cyklu.