I muži mají své šperky

Ozdobit se nějakým doplňkem je doménou především žen, které většinou mají několik sad náušnic, náramků, prstenů, náhrdelníků a dalších šperků a střídají je podle nálady. U pánských šperků by měla hrát prim především elegance a jednoduchost.

Mezi naprosto základní doplňky v mužském světe se řadí hodinky. V dnešní době je velmi důležité mít přehled o čase a spoléhat se jen na instinkt nebo pouliční hodiny se nemusí vyplatit. Čas nám určuje program dne, plánujeme obchodní setkání, pracovní obědy, vyzvednutí dětí ze školky, začátek lekce angličtiny i třeba odjezd na víkendový výlet s rodinou. Bez toho, abychom věděli, kolik je hodin a mohli plánovat další minuty a hodiny se dnes už jednoduše neobejdeme. Letmý pohled na zápěstí je už tak nějak automatický. Hodinky jsou u muže právem považovány za šperk, protože jsou elegantní a celkový outfit doplňují tak, jako třeba náušnice nebo řetízek u žen. Nové hodinky Festina kombinují praktičnost a jemný design, který sluší každému muži a jde dobře sladit s jakýmkoli oblečením. Na horskou túru i do kanceláře si můžete vzít kterýkoli z mnoha typů náramkových hodinek a vždy budete mít skvělý doplněk.

Trendy jsou u mužů nejen hodinky, ale i různé náramky. Na rozdíl od těch dámských se opět vyznačují především jednoduchostí a opravdu mužným stylem. U náhrdelníků je pak jednoduchost znatelná bez ohledu na to, zda jde o pánský nebo dámský šperk. Čisté linie a elegantní design provází i náhrdelníky Tommy Hilfiger. Na výběr je mnoho variant z různých materiálů a není tak problém sladit náhrdelník s hodinkami či dalšími doplňky do jednotného stylu nebo naopak volit ty velmi odlišné pro různé příležitosti.

Elegantní a mužné šperky jsou onou pověstnou třešničkou na dortu u každého pánského outfitu a díky svému jednoduchému designu dobře ladí s jakýmkoli typem oblečení pro různé příležitosti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *