Jak bojovat s vráskami efektivně

Řešíte problém se stárnoucí pletí nebo se zatím věnujete prevenci? Naučte se bojovat s vráskami efektivně. Zajímejte se o způsoby, jak navrátit své pleti svěží a mladistvý vzhled. Poradíme vám, jak na to.

 

Analýza pleti napoví

Víte, co přesně potřebuje vaše pleť? Spolehněte se na analýzu pleti, která vám napoví. Zjistíte vše o svých problematických místech, ať už je to suchá kůže na nose nebo třeba akné, vyskytující se nejvíc na tvářích a na bradě. Analýza pleti vám ukáže i místo, kde se vám začínají tvořit vrásky a poradí kvalitní kosmetické produkty pro svěží a mladistvou pleť.

 

Jak vybrat kosmetiku

Při výběru kosmetiky pro zralou pleť dejte na kvalitu, oproti kvantitě. Skvělým kosmetickým pomocníkem pro vás bude například exfoliační prášek. Jedná se o chemický peeling, který velmi rychle navrátí vaší pleti pevnost a hladkost. Vyzkoušejte exfoliaci nejen kvůli zralé pleti, ale zbavte se také nečistot a nepříjemného mazu.

 

Každodenní péče

Starejte se o svou pleť pravidelně. Rozhodně nestačí, když jednou za měsíc navštívíte kosmetický salón. Pořiďte si kvalitní kosmetiku i domů a používejte ji denně. Rozhodně by vám nemělo chybět pleťové tonikum, pleťové sérum a v neposlední řadě také pleťové krémy. Pro zralou pleť si vyberte krémy z pleťové řady age smart.

 

Co udělat navíc

Pokud přemýšlíte, co můžete udělat navíc, abyste se zbavili vrásek, zkuste změnit i svůj životní styl. Vyhněte se nezdravým jídlům, omezte nebo úplně vypusťte kouření, dopřejte si jen občasnou sklenku alkoholu a soustřeďte se na zdravý jídelníček. Přidejte superpotraviny, kam patří například avokádo, chia semínka nebo oblíbené goji. Tyto potraviny zařaďte do běžných pokrmů a vyzkoušejte z nich slané i sladké varianty vašich oblíbených jídel.

Přidejte také pohyb a najděte si cvičení, které vás bude bavit. Aktivním životem se zbavíte přebytečného stresu. Ten má velký vliv na stárnutí pleti a tvorbu vrásek.


TAG


2 x komentováno u “Jak bojovat s vráskami efektivně

  1. KzkazHig napsal:

    thanks, interesting read

  2. KazkzrdTox napsal:

    interesting for a very long time

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *