Jak se vyznat ve světe mezinárodních vztahů

Rozeznat odborníka je dnes stále těžším oříškem. Byť se nám může zdát, že na internetu jsou, obzvlášť v momentální situaci odborníci všichni, tak profesionála a odborníka z vás internet neudělá. Je k tomu třeba k studium, odbornost a praxi.

S většinou těchto aspektů umí pomoci Cambridge Business School a jejich jedinečné studijní programy MBA. Tyto programy jsou zajímavé nejen svojí skladbou, ale také tím, pro koho jsou určené. A to se týká i mezinárodních vztahů a diplomacie, což je směr, který je důležitý v každé době. Vzájemná domluva je totiž klíčem ke všemu.

První výhodou studia MBA programu Mezinárodní vztahy a evropská studia je jeho zaměření na praxi. Náplní programu není biflování teoretických pouček, ale osvojení praktických znalostí od již osvědčených odborníků. Další z výhod je pak jeho délka. Zatímco například na vysoké škole studujete tento program 3 a více let, na Cambridge Business School je to jen o něco více než jeden rok. Po absolvování studia získáte titul MBA (Master of Business Administration), což je celosvětově uznávaný manažerský titul. Nesporným benefitem studia tohoto programu je šíře jeho zaměření. Je určen jak pro profesionály, kteří se v oblasti mezinárodních vztahů pohybují a rádi by si prohloubili své poznatky, tak pro lidi, kteří by to tajů mezinárodních vztahů chtěli proniknout a zjistit, jak to ve vysoké diplomacii chodí.

Program poskytne ucelené znalosti jednotlivých aspektů mezinárodního obchodu se zaměřením i přímo na Evropskou unii. Během studia je důraz věnován i etiketě a diplomatickému protokolu, bez čehož se neobejde žádný úspěšný profesionál. Pokud je řeč o profesionálech, tak hlavní roli má při výuce silný a vyvážený lektorský tým. Jen kvalitní tým totiž umí předat své znalosti studentům v takové podobě, aby je posunul dál.

Většina výuky probíhá online, s výjimkou 4x prezenčních sobot. To znamená, že student stráví studiem ve škole fyzicky pouze 4 dny a zbytek se připravuje sám. Samozřejmě s online podporou svých lektorů. Ve své online složce najdou studenti nejen studijní materiály a literaturu, ale také přednášky lektorů, cvičení a jiné case studie, které jim nejen usnadní studium, ale zároveň jej posouvají do roviny, která je pro ně zábavnější.  Studium se tak stává přirozenou součástí profesního a volného času, a ne pouze prostým nástrojem k uspokojení potřeb v podobě vzdělání, povýšení či získání znalostí.

Rádi byste pronikli do tajů mezinárodních vztahů, nebo vás jen toto téma lidsky zajímá? Přihlaste se na flexibilní, moderní a praktické studium MBA. Vyplnění přihlášky vám nezabere více než 2 minuty. Nyní vás jen pár kliků dělí od benefitů, které s sebou toto studium přináší. Přesvědčte se o nich už dnes.