Jak vybrat dárek pro milovníka mobilu

Vybíráte dárek pro člověka, kterého baví moderní technologie a jeho koníčkem jsou mobilní telefony? V široké nabídce najdete funkční a praktické pomůcky, designové kousky, případně doplňky pro telefon, které mohou být originálním vyjádřením nositele.

 

Funkční a praktické dárky

Pokud chcete potěšit milovníka mobilních telefonů a moderních technologií, tak myslete zároveň i na praktičnost dárku. Skvělým nápadem mohou být blutetooth sluchátka, které ulehčí sportování, ale mohou sloužit i k pohodlnému telefonování. Praktickým dárkem může být také ochranné sklo, které ochrání displej telefonu při pádu.

 

Design na prvním místě

Chcete-li obdarovat člověka, který dá hlavně na vzhled telefonu a všech souvisejících doplňků, tak mu můžete pořídit kryt na mobil. Vybrat můžete ze široké nabídky barev, potisků a různých kombinací designů. K telefonu můžete pořídit také pouzdro, případně pouzdro určené na běh, například s připnutím na ruku.

 

Originální vzhled

Abyste překvapili originálním vzhledem telefonu, můžete si pořídit originální kryt nebo třeba nálepky, případně jiné zdobení telefonu. Skvělým nápadem na dárek může být také sada handsfree, držák na telefon do auta nebo přídavné reproduktory pro lepší poslech hudby.

 

Nový mobilní telefon

Pokud chcete investovat víc a pořídit větší dárek, tak svému blízkému pořiďte nový mobilní telefon. Nezapomeňte zohlednit jeho preference, například pokud se jedná o starší osobu, tak pořiďte telefon s většími čísly, případně pokud se jedná o sportovce, tak telefon s větší výdrží a podobně.

 

Ostatní příslušenství

Kromě výše zmíněných tipů na dárky můžete milovníkovi mobilních telefonů darovat také například paměťové médium, do mobilu pak konkrétně paměťovou kartu, která umožní nahrát více aplikací, dělat fotografie ve vyšší kvalitě, případně natáčet mobilem videa nebo poslouchat hudbu. Pokud obdarovaný často cestuje, rozhodně ocení nabíječku do auta a skvěle se hodí také nabíjecí usb kabel, který vám umožní nabít telefon pomocí počítače nebo tabletu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *