Šetříme vodou na zahradě

Začíná sezóna krásných a života plných zahrádek, a tím pádem i starost o vodu a o to, jak své rostlinky udržet při životě a umožnit jim nevídaný rozkvět. Zároveň však potřebujeme vymyslet takové řešení, které nám od takových starostí ulehčí.

Jaro je v plném proudu a to znamená, že i naše zahrádka je v plné síle. Bylinky, květy i plody mohutní a vyžadují více péče. Se stoupajícími teplotami také potřebují více závlahy. Co si budeme povídat, drahá pitná voda zkrátka není to nejšťastnější řešení. Takže se snažíme nashromáždit co nejvíce vody v sudech či různých nádržích.

Kärcher BP 1 Barell Set je inovativní sudové čerpadlo s plovákovým spínačem umožňujícím snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami. Plave-li plovákový spínač ve vodě, řídí činnost v závislosti na hladině vody, tudíž chrání čerpadlo před chodem na sucho. Prostřednictvím flexibilní hadice připevněné k okraji sudu se dá čerpadlo nastavit individuálně na různou výšku. Čerpadlo BP1 se hodí kdykoliv.  Využijete jej zejména v období sucha, kdy je při zalévání skvělým a ekologickým řešením využívajícím přírodních zdrojů. Barelový set zahrnuje kromě sudového čerpadla i hadici PrimoFlex® (1/2″) o délce 15 m, stříkací pistoli, univerzální hadicové spojky a univerzální hadicové spojky s Aqua stopem.

Cena setu sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barell Set – 2 990 Kč.  Pro více informací o skvělých vychytávkách pro dům i zahradu klikněte na www.karcher.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *