Výhody půjčky od Tommy Stachi

Půjčit si peníze potřebujeme z mnoha důvodů a většinou pro to, že na potřebnou věc nemáme dostatek svých financí. Rozbilo se auto, dosloužila lednička nebo nás překvapil velký nedoplatek na ročním vyúčtování energií. Můžeme se obrátit s prosbou na rodinu, což nemusí být vždy ta nejlepší volba, zkusit štěstí v bance nebo si vzít úvěr od prověřené firmy.

Kamarádi nebo rodina mohou s půjčením peněz způsobit ještě více problémů, o které nestojíme a navíc se vyptávat, proč a na co peníze potřebujeme. Banka vyžaduje mnoho dokumentů a výpisů a potvrzení a celé vyřizování půjčky je zdlouhavé a časově náročné. Třetí a nejoblíbenější možností je půjčka, kterou nabízí spolehlivý poskytovatel úvěrů v nebankovním sektoru, kde je výhodou rychlé vyřízení z pohodlí domova i možnost zaslat žádost o půjčku online.

Společnost Tommy Stachi je na našem trhu stabilně od roku 2004 a díky své spolehlivosti a kvalitním službám má více než 50 000 spokojených klientů. V roce 2018, v souladu se změnou zákona a novelou o spotřebitelském úvěru na větší ochranu spotřebitelů, obdržela společnost licenci od České národní banky a je tak prověřeným poskytovatelem úvěrů. Specializuje se na střednědobé půjčky, tedy ty s dobou splácení v rámci několika let.

Díky dlouholetým zkušenostem nabízí společnost Tommy Stachi ke svým úvěrům také různé akce a bonusy. Nejen rychlost a pohodlí při sjednání jsou tak výhody úvěru právě od této společnosti. Máte jistotu, že si půjčujete od spolehlivé firmy s jasně danými pravidly. Smlouva o úvěru je jasně napsaná bez právnických kliček nebo schovaných poplatků. Dopředu víte, jak vysoká bude vaše měsíční splátka, kolik zaplatíte celkem a také jaké jsou sankce při opoždění splátky nebo jejím vynechání. Vše si tak můžete opět z pohodlí domova spočítat a zjistit a nemusíte mít strach z dalších poplatků nebo pokut. Nic neplatíte předem, půjčku sjednáte komplet online a peníze po podpisu smlouvy máte k dispozici téměř ihned. A především máte jistotu, že jste si pro řešení svých financí zvolili spolehlivého partnera.