Nejste spokojeni s partnerem v sexuální oblasti? Tantra vám může zachránit skomírající milostný život!

Je přirozené, že v dlouhodobém vztahu nebo manželství se pod tíhou každodenních starostí postupně vytrácí jiskra a mezi partnery se vkrádá stereotyp. Začínat může nenápadně, avšak v konečném důsledku vyústí až ve studené partnerské lože. Co můžete dělat v případě, že se váš sexuální život z bláznivé jízdy proměnil v tvrdý spánek na opačných stranách matrace?

 

Spojení těla i duše

Tantra je starověké učení, které zahrnuje širokou škálu aspektů lidského bytí. Je silně spojena se sexualitou, ale učí ji vnímat odlišně, než jak se na ni běžně díváme. V tantře jde zejména o duchovní a duševní sounáležitost, která posléze z tělesného spojení učiní zcela jiný prožitek. Není nutné tantru studovat dlouhodobě, stačí pouze základní poznatky, které váš intimní život zcela změní. Jak začít?

 

Čas a klid

Aby se mohli lidé spojit i v duchovní a duševní rovině, vyžaduje to čas. Tantrické milování nemůže být rychlé, naopak jde o to co nejvíce oddálit vyvrcholení. Pokud s ním tedy chcete začít, vyhraďte si společně dostatečně dlouhý čas. Pomůže také příprava – tantře vévodí červená barva, která evokuje divokost a navozuje tu správnou sexuální energii. Místo na milování by mělo být měkké, pohodlné a příjemné. Můžete například naaranžovat na postel polštářky, zapálit vonné svíce, pustit si relaxační hudbu.

 

Nespěchejte

Pamatujte, že hlavní je užít si blízkost milovaného partnera a ne se hnát za rychlým uspokojením. V tantře je hlavní uspokojit potřeby toho druhého a věnovat mu náležitou pozornost. Samozřejmostí je dlouhá předehra, během které můžete protějšek masírovat, hladit, laskat nebo dělat cokoliv, co má rád. Správně se naladit na tantru (a zároveň se inspirovat) můžete také v erotických masážních salonech. Tantrická masáž je pro jednotlivce i pro páry a velmi jednoduše zde můžete načerpat důležité poznatky o této technice. Uvidíte, že s tantrickým milováním se váš intimní život opět probudí a budete se znovu cítit jako ve sladkých začátcích vašeho vztahu!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *