Jaro přeje pohybu; sportujte individuálně!

Jaro, budiž požehnáno! Dny se již očividně prodlužují, sluníčko nabírá na síle a lidi to čím dál více láká ven do přírody. Přestože letos zažíváme karanténní opatření, je možné vyrazit na procházky do přírody nebo si zasportovat sólo a namotivovat se tak ke zlepšení fyzičky a shození nějakého toho faldíku. Ať už za A) nebo za B), obojí je správně.

Jaro je nabušené endorfiny, které člověka burcují k větší výkonům. Máte v plánu jezdit na kole? Líbí se vám myšlenka prohánět se s větrem o závod na in-linech? Cesta k úspěchům je v individuálním pojetí otevřená a v tuto chvíli už vám nic nebrání v tom, abyste nastoupili do akce v plné polní.

 

Zásah do rozpočtu?

Aby se z vás stali schopní sportovci, musíte se k tomu pořádně vybavit.  Stylové oblečení, nové kolo, brusle nebo boty jsou v tomto případě samozřejmostí. Obchody jsou sice zavřené, ale veškeré sportovní zboží je možné objednat skrze e-shopy. Že máte pocit, že vám tyto položky citelně zasáhnou do rozpočtu? Použijte k financování snadnou půjčku. Střednědobá půjčka od TOMMY STACHI nabídne 10 až 150 tisíc korun se splatností 12 až 60 měsíců.

Mezi výhody této půjčky patří skutečnost, že je obnos půjčených peněz bezúčelový, tudíž se vás nikdo nebude ptát, na co peníze použijete. Navíc není nutný ručitel, ani zástava majetku a věřitel se kryje pouze tím, že úvěr podle obecných podmínek schválí zaměstnanci, živnostníkovi nebo důchodci, kteří nejsou v exekuci, ani insolvenci nebo nemají trvalý pobyt na Obecním nebo Městském úřadě. Druhou podmínkou je doložení existence bankovního výpisu, přičemž budou třeba výpisy za poslední tři měsíce, které je nově možné stáhnout automaticky.

 

Solidní přístup

Opravdu dostupná půjčka začíná od 0% úroků a 12,8% RPSN. Půjčku lze namodelovat podle délky i výše splátek. Jako velký pomocník k tomu poslouží on-line kalkulačka. Korektní a individuální přístup k zákazníkům a zodpovědné půjčování jsou důležitými pilíři chování společnosti poskytující
finanční služby. Není posuzována výhradně jen vaše úvěrová historie, ani případné zamítnutí půjčky v minulosti. Věřitele zajímá jen vaše současná situace a schopnost půjčku bezpečně splácet.