Ještě jste nevyzkoušeli erotickou masáž?

Masáže jsou pro mnohé z nás běžnou součástí života. Zvykli jsme si na ně chodit s bolavými svaly nebo zády nebo jen tak pro trochu odpočinku a relaxace. Erotické masáže nabízí ale i něco navíc.

 

Žádaná úleva

Ještě před pár desítkami let by toto téma bylo tabu, doba ale naštěstí postoupila a erotické masáže jsou velmi žádané a populární. Pokud jste je ještě nezkusili, je to velká škoda. Dopřát si opravdový odpočinek a příval nové energie mohou muži i ženy nebo páry, to hlavní je celou masáž si užít od začátku až do konce. Erotická masáž je totiž, na rozdíl od té klasické, zpravidla zakončena vaším vyvrcholením, samozřejmě pokud budete chtít. Vše je na domluvě a tak se můžete s masérkou předem domluvit a zeptat se na vše, co vás zajímá nebo z čeho třeba máte obavy. Jak to tedy celé probíhá?

 

Nezapomenutelný zážitek

Erotické masáže nabízí více typů a tak si můžete zvolit tu, která je pro vás nejvhodnější nebo si nechat poradit či doporučit. Tantrické masáže jsou velmi relaxační, pro tradiční nuru masáže se používá kluzký nuru olejíček a opravdovou romantiku i nevšední zážitek nabízí mýdlové bubliny. Začátek je u všech masáží stejný, s masérkou si dopřejete společnou sprchu nebo koupel , která vám pomůže zbavit se ostychu a naladí vás na následnou masáž. Ta probíhá v pokoji s klidnou atmosférou, tlumeným světlem a tichou hudbou. Během masáže je masérka úplně nahá nebo má na sobě jen sexy prádlo a masíruje vás nejen rukama, ale celým svým tělem. Můžete si s ní povídat, sledovat ji nebo naopak zavřít oči a užívat si každý dotek, je to jen na vás. Důležité je si celou masáž skvěle užít a načerpat novou energii.

Odhoďte stud a přijďte si erotické masáže vyzkoušet na vlastní kůži. Odměnou vám bude dokonalý zážitek, na který hned tak nezapomenete, uvolněné svaly, čistá hlava a spousta nové energie na plnění všech povinností dalších dní.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *