Ještě nemáte naplánovanou svou zimní dovolenou? To je ale chyba!

Už teď na začátku podzimu víme jedno. Zimní dovolenou většina z nás letos bude potřebovat jako sůl. Více než předcházející roky. Posílit imunitu a celkově se zregenerovat. Kde? Samozřejmě že na horách! Přímo v Tatrách!

Co byste řekli pobytu v malebné slovenské horské oblasti zvané Liptov? V Demänovské dolině, přímo v srdci lyžařského střediska Jasná – Nízké Tatry se nachází nadmíru jedinečný ubytovací komplex. Ubytovat se můžete buď v tradičním hotelu Björnson, ve Ville, v cenově dostupném hostelu, nebo kouzelných stromových chatkách. K dispozici je celkem 216 lůžek včetně přistýlek!

 

Vychutnejte si tradiční horskou atmosféru

Stylový hotel Jasná je v mnoha ohledech unikátní. Ne nadarmo se řadí mezi nejkrásnější a neunikátnější tatranské hotely. Spolu s malebnou horskou přírodou, do níž je usazen, si hosté cení i vysoké kvality ubytování a poskytovaných služeb. Stylový hotel postavený v roce 1952 je zařízený v tradičním horském stylu za použití přírodních materiálů, vytvářejících příjemnou hřejivou atmosféru. Za zmínku však stojí i jeho strategická poloha umožňující dostat se na lyžích do celého střediska.

 

Zimní dovolená v přírodě? Skvělý nápad!

Možné však je ubytování i ve Ville, neboli volně stojícím apartmánovém domě s kuchyní a jídelnou, obývacím pokojem a stylovou vinárnou. Ideální pro velké rodiny či skupinky přátel. A pokud toužíte po naprostém soukromí, doporučujeme minimalistické stromové chatky (Tree Houses) umístěné přímo v lese.

 

Ráj pro snílky a samotáře

Ráj nejenom pro romantiky, samotáře a snílky, ale všechny, kteří chtějí strávit pár dní v naprostém klidu. Toho se vám zde dostane v koňských dávkách. Stejně jako zdravého horského vzduchu. Tak neváhejte a zarezervujte si na odkazu hotel Litpov termín. Nebudete litovat.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *