Koupelnová zrcadla využívají nejmodernější technologie

Dávno pryč jsou doby, kdy bylo v koupelně nevzhledné zrcadlo v plastovém rámu. Dnešní doba nabízí nejmodernější technologie. Pojďte se podívat, u jakých skvostů se dnes denně lidé upravují. Představujeme koupelnová zrcadla budoucnosti.

 

Je libo LED osvětlení?

Zrcadla jsou nezbytnou součástí každé koupelny. Každý z nás si přeje, aby se mohl pohodlně upravit a vyrazit do společnosti. Koupelnová zrcadla, která jsou dnes na trhu, přejí inovacím a moderním technologiím. Trend prostorného osvětleného zrcadla se postupně zabydlel v každé domácnosti. Není nic jednoduššího, než si ráno pomocí doteku na ploše zrcadla navolit svítivost i barvu světla. Budete si přát ke své úpravě studené, nebo teplé světlo? Zrcadlo s LED osvětlením je super volba pro pohodlnou ranní úpravu.

 

Přejete si mít v zrcadle rádio nebo třeba hodiny?

Další předností dnešní doby je možnost si pořídit zrcadla s LED osvětlením, které v sobě navíc ukrývají rádio nebo mají dokonce možnost zobrazení hodin přímo na své ploše. S tímto kouskem se ranní vstávání stává mnohem příjemnější, a navíc nikdy nepřetáhnete čas potřebný k úpravě svého zevnějšku. Ideální volba pro všechny, kdo se rádi obklopí novými technologiemi zlehčujícími každodenní rutinu.

 

I do moderních kousků všechno schováte

Zastáváte názor, že do koupelny zásadně patří pouze zrcadlové skříňky? To je samozřejmě v pořádku, protože není nic jednoduššího než předměty denní potřeby vložit právě do nich. Moderní zrcadlová skříňka s osvětlením nabízí komfort skvělého osvětlení a možnosti volby mezi barvou i jasem světla. Tlumiče dveří nedovolí, abyste i v rozespalém stavu s čímkoliv klepli, a integrovaná zásuvka slouží k použití vysoušeče vlasů nebo třeba holicích strojků.

Dalším velkým trendem jsou zrcadla s 3D efektem, i ty se dají v prostoru koupelny umístit. Mají zabudované LED diody a nabíjí prostorový efekt.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *