Podzimní móda je tady – co si přidat do šatníku?

Je to tady. Léto vrcholí, a i když máme před sebou ještě babí léto, horké letní dny si už nejspíš neužijeme. Je čas udělat inventuru v šatníku a doplnit jej o kousky, které nám budou v práci slušet, budeme se v nich cítit pohodlně a též se nebudeme klepat zimou v podzimním nečasu.

 

Pro první chladnější dny si doplňte dlouhé kardigany a saka

Než budete muset ze šatníku vytáhnout podzimní trenčkoty a bundy, zahřejí vás po ránu a k večeru klasická saka v pánském stylu. Máte doma jedno dvě univerzální saka, která se hodí k sukni, k šatům i k džínsům? Rozhodně v šatníku nesmí chybět a v tom letošním podzimním jednoznačně. Vrátila se totiž ve velkém na módní scénu.

Když se vám nechce do saka, řešením jsou dlouhé kardigany – svetry, často bez zapínání, zato však v úctyhodných délkách nad kolena, ale i delších. I zde se poohlédněte spíše po kouscích, které se dají využít do více kombinací.

TIP: Dámská móda pro letošní podzim

 

Čas šatů s podzimem nekončí

Do práce jsou dámské šaty nad kolena ideálním kouskem. Tato délka není rozhodně pokládána za extrémní mini. A dnes si ji mohou dovolit v podstatě všechny ročníky. Tradiční stálicí jsou elegantní pouzdrové šaty. Když si do šatníku pořídíte tyto šaty v jednobarevném provedení a z kvalitní nemačkavé tkaniny, uděláte z nich univerzální šaty, které se hodí přes den do práce, zazáříte v nich na důležitém pracovní obědě i večer na večírku, nebo dokonce v divadle.

Kdo si může do zaměstnání dovolit volnější dress code, pro toho jsou na podzim vhodné módní košilové šaty nebo mikinové šaty. Tyto kousky lze nosit k punčocháčům, ale rovněž třeba k leginám či přes džíny. Budete je milovat.

 

Když přijde čas na podzimní bundy

Do práce a do města rozhodně nenoste outdoorové bundy. Jestliže chcete, aby byl vás šatník fashion, musíte sáhnout po trendových kouscích. Podzimní bundy nemusí být jen beztvaré kousky s nepromokavými a větru odolnými vlastnostmi. Takže funkčnost ano, ale ne na úkor stylu.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *