Kožešinový lem – všestranný módní doplněk, se kterým vyniknete

Hledáte nějaký výjimečný kousek do svého šatníku, který využijete při běžných i slavnostních událostech? Pořiďte si kožešinový lem na kapuci, který se stane vaším všestranným doplňkem. Kožešinový lem se rázem stane stylovým a elegantním módním doplňkem vašeho šatníku a navíc podtrhnete svůj osobitý styl.

 

Nejen na kapuci

Výhodou kožešinového lemu je jednoznačně to, že ho můžete využít nejen na kapuci své oblíbené bundy, ale i při společenských událostech. V případě odepínatelné varianty kožešinového lemu lze totiž lem použít i kolem krku jako kožešinový límec. Lem tak najde uplatnění nejen na vaší bundě, ale i jako luxusní a stylový doplněk k vašim šatům při firemní či rodinné večeři nebo na plese.

 

Na co se při jeho výběru zaměřit?

Před samotným nákupem kožešinového lemu je třeba zaměřit se zejména na jeho délku. Správnou délku lemu vyberete podle obvodu kapuce vaší bundy. Lemy jsou sice vyráběny v několika základních velikostech. Nemusíte však přistupovat na kompromisy v případě nestandardních rozměrů, jelikož řada firem nabízí i výrobu na zakázku. Dále se pak zaměřte na barvu, která by měla být v souladu s barvou vaší bundy či šatů. Výhodou je, že dnes existuje široká škála barev, včetně extravagantních barev, proto určitě narazíte na tu pravou.

 

Kde najít kvalitní lemy?

Jedinečné a originální kožešinové lemy, které jinde nenajdete, nabízí rodinná firma Špongr, jenž se věnuje výrobě a prodeji kožešin již 25 let. Kožešinové lemy vyrábí z prvotřídní kožešiny finského mývalovce a lišky. V nabídce má kožešinové lemy v přirozených i extravagantních barvách, které se hodí pro dámské, ale i pánské bundy. Veškeré produkty můžete najít v kamenných prodejnách v Plzni a Přešticích nebo na e-shopu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *