Moderní pánské mikiny jsou královny šatníků

Umíte si představit svůj šatník bez mikin? Není to tak dávno, co tady nebyly. Nebo alespoň ne v takovém množství. Generace dnešních padesátníků možná dodnes žije s fobií ze zapínacího svetru, kousavého roláku a dalších kousků, které muži oblékali za chladnějšího počasí či v zimě. Tyto kousky nezanikly, ale z velké části je nahradily pánské mikiny. Pohodlné, moderní a všemi milované.

 

Skvělý sortiment s pánskými mikinami nabízí e-shop Bolf

Kvalitní pánské mikiny jsou v nabídce ve všech velikostech až po XXL a najdete je na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-mikiny-811.html. V Bolf sledují trendy, a tak nic z toho, co se nosí, v e-shopu rozhodně nechybí. Navíc máte možnost módní kousky doplnit nadčasovými mikinami, které budou trendy teď, za rok i za pět.

 

Barvy všude kam se podíváš

Pánové, nebojte se barev! Dopřejte si barevnou vzpruhu podle nálady. Jakou máte zrovna nyní? Zádumčivou fialovou, přemýšlivou zelenou, veselou růžovou? Na Bolf najdete pánské mikiny v tradičním střihu s klokaní kapsou a kapucí ve všech tradičních i méně tradičních barvách. Nechybí ani pastelové barvy. Celkem 16 barev této mikiny ve sportovním střihu a s ideálním složením 65 % bavlna a 35 % polyester máte možnost přizvat i do svého šatníku.

 

Pruhovaný svět

Můžete však pokračovat dál. Pokud se vám střih a materiál mikiny osvědčí, nemusíte zůstávat pouze u jednobarevného provedení. Skvěle vypadají tyto mikiny též jako dvoubarevné i s pruhy. Možností je skutečně mnoho a jeden střih mikiny, který nám sedne, máme možnost nosit v mnoha variacích.

 

Co tak mikiny s nápisy a potisky?

To je další změna image klasické pánské mikiny s klokánkou a kapucí. Nápisy a potisky mění opět oblíbenou mikinu k nepoznání. Je více free, působí stylově, ale stejně dobře se nosí. Rozhodně se osvědčí i v tomto provedení.

 

Pánské mikiny jako teplé triko

Ne každý holduje kapuci. Někomu přijde zbytečná, jiným nepohodlná či dokonce nepříjemná, protože zatěžuje krční páteř. Pořiďte si mikinu bez zbytečností. Ve střihu klasického trička s dlouhým rukávem. Může být jednobarevná, ale nejspíš neodoláte těm v grafitové a antracitové barvě s módními bílými či černými nápisy. Ty jsou skutečným módním hitem pro pánské šatníky.

Nepřehlédněte však ani maskáčové potisky s nápisy v tomto jednoduchém a pohodlném střihu. Stejně tak jako další oblíbený potisk připomínající oblíbený vzor galaxie.

 

Nezanevřeli jste na zapínání?

Kdo není nepřítelem propínacích svetrů, může sáhnout i na mikiny s předním zipem. Dávají nám možnost provětrat se pod mikinou bez toho, abychom ji museli svlékat. Navíc dodávají outfitu jakýsi zajímavý šarm. Rozhodně se těmto mikinám nevyhýbejte. V kombinaci se sportovnějším střihem nepůsobí nijak usedle ani konzervativně. A pokud se vám zdají být trochu retro, to zas tak na škodu není. Protože retro se teď nosí.

 

Zaměřte se na detaily

Chcete zajímavou mikinu? Vyberte si tu, která má zajímavé detaily. Ať již jde o atraktivní a netradiční vzorování, o rozepínací „V“ výstřih, nebo netradiční barevné provedení a vzor. Zaujme svislé pruhování, neonové detaily i atraktivní potisky.

 

Kam v pánské mikině?

Pánská mikina se hodí do všech casual a volnočasových outfitů. Stala se univerzálním kouskem šatníků, který zahřeje v kterékoliv roční době. Mikiny se samozřejmě hodí i jako sportovní oblečení. Jsou pohodlné, z dobrého materiálů a stylově se ke sportu taktéž perfektně hodí. Kdo se nemusí řídit přísným firemním dress code, ten může mikiny nosit směle rovněž do zaměstnání. Pro volný čas i sportovní aktivity jsou pak ideální.

 

Pánské mikiny z Bolf.cz

Jen stěží byste hledali tak široký sortiment pánských mikin, jaký má v nabídce Bolf.cz. Ve velikostech S až XXL obleče každého muže. E-shop nabízí i mikiny pro ženy. Avšak pokud dámy zatouží po poněkud volnějších fashion kouscích, směle mohou sáhnout i po pánském sortimentu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *