Obměňte šatník sobě i svému pejskovi

V módním průmyslu se trendy neustále mění, ovšem některé kousky jsou trendy i několik let po sobě. Jakousi nestárnoucí klasikou jsou černé bundy, které můžete dokonale sladit s jakýmkoliv dalším oblečením. Černá barva je totiž vhodná nejen k elegantnímu outfitu, ale i ke sportovnímu oděvu. V následujících řádcích vám představíme bundy, jež vás nadchnou po všech stránkách, a prozradíme, co byste měli koupit svému pejskovi.

Zimní období ještě zdaleka nekončí, a proto si stále můžete objednat dámské zimní bundy. Vypadají stylově a nadčasově. Zatímco některé varianty jsou jen čistě černé, jiné jsou v kombinaci s kožíškem, což vypadá výborně.

 

Černé zimní bundy různé délky

Při výběru bundy by vás měl zajímat nejen styl, ale také barva a délka. Velice populární jsou kabáty, které jsou dlouhé minimálně ke kolenům. Vhodné jsou klidně i ke kostýmku, takže do práce budete vždy perfektně ladit. S černou bundou rozhodně nic nepokazíte, a proto by neměla chybět v žádném šatníku.

Jakmile si oblečete šaty, dáte si k nim vysoké kozačky, pak zřejmě přemýšlíte nad tím, jaká bunda se k takovému outfitu hodí. Opět jednoznačně černá bunda, respektive kabát. Jestliže chcete experimentovat, nebojte se i výraznějších barev a objednejte si k černé klasice třeba smetanovou, nebo červenou variantu. V módním světě se fantazii meze nekladou.

 

Myslete i na svého pejska

Slaďte do moderního oblečení i svého pejska. Současný trh nabízí nepřeberné množství oblečků pro pejsky, a tak vašemu mazlíčkovi nebude na sněhu zima. Stejně tak objednejte i pohodlný obojek se jménem. Pokud by se vám pes ztratil, tak nálezce ví jeho jméno, a tak ho bude oslovovat správně, než vám ho vrátí.

Tak neváhejte a objednejte všechno přes internet. Právě e-shopy jsou místo, kde můžete zakoupit oblečení pro sebe i doplňky pro pejsky.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *