Ochutnejte výborné potraviny ze Španělska, které koupíte na eDelikatesy.cz

Máte rádi Španělsko, jeho kulturu, kuchyni, nápoje, vůně…? Tak to si jej možná rádi dopřejete i u nás v podobě španělských potravin. Ať už si chcete připravit pokrm ze španělské kuchyně, nebo hledáte hotové dobroty, které jen vsypete do misky, nakrájíte nebo nalijete, tady si jistě vyberte.

 

Dejte si, nač máte právě chuť

Nabídka e-shopu eDelikatesy.cz je skutečně velká. Koupit si můžete vína a nápoje, šunky a salámy, lahodné sýry, zajímavé speciality, také trvanlivé potraviny, které vám ve spíži vydrží dlouhý čas. Hodit by se vám tu a tam mohly i dárkové balíčky, pokud chcete potěšit někoho z rodiny, ze známých nebo obchodních přátel. Další variantou jsou doplňky a nádobí pro skvělou přípravu pokrmů.

Pokud se podíváme na nejprodávanější zboží, které by vám mohlo být zajímavou inspirací, najdeme sladký Turrón Duro, Rafa Gorrotxategi, 250 g, který připomíná turecký med. K velmi oblíbeným patří i vermut Padró & Co., Rojo Clasic 0,75 l. Lidé rádi kupují i tuňáka Bonito del norte, Don Bocarte, 160 g. Vše je skladem, stačí objednat a s chutí ochutnat.

 

Uvařte si sami

Stejně tak si můžete do spíže doplnit trvanlivé potraviny, které se vždy hodí. Jde o dětmi i dospělými vyhledávané těstoviny, rýži, koření, olivové oleje, vinný ocet, chipsy, ořechy, kávu a čaje nebo paellu.

Výborné hodnocení má např. koření do paelly valencijské, Carmencita 12 g. Anebo chipsy s bílým lanýžem, Sal de Ibiza, 45 g. Ochutnejte i čaj v hedvábném sáčku Earl Grey Luxus, Sans & Sans 4 g. Vaše ráno učiní vážně lepším a příjemnějším.

Pojďte se podívat sami na lákavou nabídku na webové stránky eDelikatesy.cz a vyberte si to, co vás nejvíc zaujme. A pokud si nejste výběrem jisti, zeptejte se. Tady vám rádi a ochotně poradí tak, abyste byli plně spokojeni.
5 x komentováno u “Ochutnejte výborné potraviny ze Španělska, které koupíte na eDelikatesy.cz

 1. Olga napsal:

  Takovou pochoutku bych jednoho dne také chtěla mít doma. Jenže jak se k tomu dostat, že? Já na maloměstě moc takových věcí prostě neseženu. Není to vůbec reálné. A navíc když už bych něco takového měla na dosah, tak to bude stát strašně moc peněz. Jak s tím bojujete vy?

  • Věra napsal:

   Tak to já si paní Olgo objednávám ty náročnější potraviny domů a z nich potom vařím. Prostě si najdu nějaký specializovaný obchod a tam si to naklikám. Dnes se to díky internetu dá objednat za slušné peníze.

  • Míša napsal:

   No a když píšeš že si suroviny objednáš, tak v čem to potom vaříš? Víš, já jsem se dívala na jedno titanové nádobí na internet, ale přijde mi, že ty obchody už v dnešní době neví co všechno by jenom chtěly za tu produkci. Je to k nevydržení. Na čem vaříte doma vy?

   • Olga napsal:

    Tak ti Míšo moc pěkně děkuji. Konečně vím že musím zase vzít nějaké ty peníze ze šuplíky a nebo z polštáře a zase jít utrácet na internet. To si mi teda moc nepomohla když se s manželem dostáváme do dluhové pasti. Zase budu večer plakat.

 2. Inka napsal:

  Ahoj, tyto výborné potraviny jsme ochutnali, když jsme pobývali z rodinou na dovolené ve Španělsku. Letos jsme si vyrazili tuto dovču. Měli jsme malé dilema kde nechat auto po dobu našeho pobytu v zahraničí. To jsme vyřešili přes internet, našli jsme toto parkování https://parkoviste-u-letiste-ruzyne.cz/ , Ve Španělsku jsme se měli skvěle. Čauky.

Comments are closed.