Už máte hokejové dresy na novou sezónu?

Začátek nové hokejové sezóny je už na dohled. Hráči by si měli užít poslední volné chvilky, než začne tvrdá příprava, a kluby připravit veškeré potřebné vybavení a zázemí. Mimo jiné je třeba popřemýšlet také nad tím, zda by nebylo dobré pro nadcházející sezónu pořídit nové hokejové dresy.

Máte nového velkého sponzora, jehož logo by se mělo objevit na dresu? Současné hokejové dresy už jsou nevyhovující, design je zastaralý, nebo od hráčů víte, že jsou nepohodlné? Začněte novou sezónu s lepšími dresy.

 

České hokejové kluby mají dresy od DDsport

První otázkou je, kdo vám dresy vyrobí. Přední hokejové kluby se častokrát obrací na českého výrobce DDsport, který hokejové dresy vyrábí již 30 let. Má opravdu širokou nabídku střihů a materiálů, všechny jsou ozkoušené, a tak se nemusíte bát, že by hráči během tréninku a utkání neměli 100% pohodlí. Dodávají celé hokejové sety, tedy dresy, návleky na kalhoty a štulpny.

DDsport konzultuje střihové provedení s předními hokejovými kluby. Výsledkem jsou dresy, které nebrání pohybu, a to v libovolné velikosti. Obléknou každého od nejmenších sportovců až po ty nejstatnější.

 

Dres musí dobře vypadat

Funkčnost je jedna věc, druhým důležitým aspektem je však design. Navrhnete si ho sami, nebo necháte práci na zkušené grafiky? Pokud se do něj pustíte vlastními silami, grafik zajistí aspoň jeho uzpůsobení konkrétnímu dresu, aby dobře vypadal.

Pro tisk se používá sublimační technika, která umožňuje dosáhnout skvělé barevnosti a trvanlivosti. Ani po mnoha vypráních během let barvy neztratí svůj jas. Dresy na hokej mohou mít libovolný počet barev, log a čísel bez navýšení ceny. Existuje i možnost tisku zářivých fluo barev.

A to nejlepší na závěr: Každá zakázka je archivována, takže není problém doobjednat třeba jen 1 ks dresu – po neomezenou dobu! Dodání DDsport zvládá maximálně do 2 týdnů.


TAG