Nejčastější chyby, které firmy dělají se svými webovými stránkami

Webové stránky jsou jako vizitka vaší firmy. Přehledné, optimalizované a interaktivní stránky si daleko snadněji získají přízeň vyhledávačů i návštěvníků. Ačkoliv je prvotně důležité vytvářet kvalitní a originální obsah, vzhled a funkčnost vašich stránek byste neměli podceňovat.

 

3 chyby, které firmy dělají se svými webovkami

Online prezentace je v dnešním digitálním světě nesmírně důležitá. Tento proces se navíc urychlil kvůli pandemii koronaviru, která způsobila, že mnoho prodejců se muselo daleko více soustředit na online prodej.

Jakých chyb se firmy nejčastěji do pouštějí při své online prezentaci?

 

Přílišné soustředění se na sociální sítě

Webovky jsou základ. Rozhodně byste měli mít webovky předtím, než se pustíte do prezentace vaší firmy na sociálních médiích.

Vaše webovky by měly zákazníkům poskytnout ty nejpodstatnější informace o vašich službách a produktech a vybudovat si tak u nich důvěru.

 

Nedostatečná optimalizace

Lidé stále častěji používají pro surfování internetu mobily. Není divu, mají je totiž neustále u sebe. Ať už je to v době polední pauzy nebo když si po dlouhém dni lehnou na pohovku a sjíždění Instagramu je jediný energeticky přijatelný pohyb.

Přizpůsobit své webové stránky pro mobily je tedy jeden z nejzásadnějších kroků, který musíte provést.

 

Nepřehlednost

Čas, který máte pro vytvoření dobrého dojmu na návštěvníka je minimální. 3 sekundy maximálně. Proto se musíte ujistit, že váš potenciální zákazník najde přesně to, co hledá, a to s minimální námahou.

 

Čistý design a přehledná navigace je základ

Přehledná a optimalizovaná webová stránka vám pomůže nejen návštěvníka na stránce udržet co nejdéle, ale také vám pomůže se SEO. Jak už to však bývá, práce nikdy nekončí. Udržujte své webovky aktualizované a neustále vytvářejte co nejkvalitnější a nejoriginálnější obsah.


TAG


Jeden komentář u “Nejčastější chyby, které firmy dělají se svými webovými stránkami

  1. Bedřich85 napsal:

    Zdravím no asi souhlas že stránky by měly být dobře optimalizovány jak pro mobily,tablety a PC. Aby to potenciálního zákazníka udrželo a zajímalo co nejdéle. Je spousta takových firem https://seo-boosters.com/ které se takovou optimalizaci zabývají a snaží řešit pro vaše weby co nejlépe. A samozřejmě na vaše weby chodilo co nejvíc lidí.

Comments are closed.