Tisk vzpomínek aneb nenechávejte fotografie v útrobách telefonu

Zaznamenat jedinečné momenty vašeho života není v době mobilních telefonů nic složitého, nicméně přetavení do hmatatelné podoby může pro mnohé znamenat zbytečně náročnou disciplínu. Přesto je ale příjemné občas prolistovat fotoalbem nebo se podívat na oblíbenou fotografii na poličce. Jak tedy fotografie vytisknout, aby nám dělaly radost a zvelebily i náš interiér?

 

Fotografie na plátno

Pokud chcete dát fotografii větší prostor pro vyniknutí, můžete využít tisk na plátno. To se po vytisknutí napne na dřevěný rám a fotografii dodáte na větší důležitosti. Tato varianta je poměrně často využívanou alternativou běžných fotografií v rámu, které se často darují pod stromeček jako originální dárek pro rodinné příslušníky.

 

Fotografie na skleněnou desku

Hledáte něco odlehčeného, co dokonale pasuje do moderního interiéru? Pak využijte tisk na sklo. Skleněná deska s fotografií může být doplněna o roztomilý vzkaz, datum nebo třeba o Spotify rám s oblíbenou písní. Může se jednat o dokonale personalizovaný dárek k výročí či na svatého Valentýna, který zaručeně potěší.

 

Fotografie na dřevěnou desku

Další variantou, která zútulní váš interiér, je fotografie na dřevěné desce. Ta vyniká nejen kvalitním tiskem, ale i širším rámem ve vybraném designu dřeva. Pokud si tedy potrpíte na dřevěném interiéru a kvalitních materiálech, tento příjemný detail vás jistě potěší.

 

Leporelo

Rámy nejsou jedinou variantou pro prezentaci vašich vzpomínek v interiéru. Další velmi oblíbenou variantou jsou leporela, které si můžete vystavit na poličce. Tvarem leporelo připomíná harmoniku, které můžete rozevřít a vystavit si tak více fotografií najednou.

Galerie z těch nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě může být velmi příjemná na pohled, proto se jimi obklopte ve variantě, která vás nejvíce oslovuje – jen tak vám bude dělat skutečnou radost.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *