Technologie CarBaxCombo pro samoobslužné bezdotykové automyčky se 3 – 8 mycími boxy

Pro samoobslužné mycí boxy můžete využít technologii CarBax Combo. Jde o tzv. „systém na rámu“, což znamená, že je celá technologie pro všechny boxy umístěna na jednom kompaktním nerezovém rámu. Takové provedení nabízí velkou úsporu místa v technické místnosti, zvláště u větších mycích center s vyšším počtem boxů. Tohle zařízení je ideální pro mycí centra s technickou místností se 3 – 8 mycími boxy. Dle vašeho přání je možné vybavit jej až 8 mycími programy včetně mytí podvozku.

Mycí programy na vaše přání

Aby bylo možné uspokojit přání i náročných zákazníků, než proběhne kompletní automyčka výstavba, je dobré promyslet si, pro které nabízené programy se rozhodnete. V nabídce je jich celkem osm od základních mycích programů až po speciální programy. Jsou řazeny chronologicky tak, aby bylo patrné, že čím vyšší číslice programu, tím lepšího mycího efektu lze dosáhnout.

Tady je v nabídce dokonce mytí podvozku, což je unikát v samoobslužných mycích boxech. Díky tomu získáte vysokou přidanou hodnotu pro celé mycí centrum.

Kvalitní konstrukce i výkonné čerpadlo

Zařízení CarBaxCombo je umístěno na mohutném nerezovém rámu s výškově nastavitelnými nohama. O čistotu vozů zákazníků se postará čerpadlo se třemi keramickými písty a poniklovanou mosaznou hlavou odolnou vůči chemickým prostředkům. Maximální průtok je 12,5 l/min a tlak 200 bar v pracovním nasazení s max. průtokem 12,5 l/min a pracovním tlakem 100 bar pro jeho dlouhou životnost a provozní spolehlivost.

Také jsou motory čerpadel řízeny frekvenčními měniči, což zajišťuje automatické přizpůsobování otáček aktuálně zvolenému mycímu programu. Tím je zajištěna ideální spotřeba vody, el. energie i chemie.

Více informací najdete na webových stránkách carbax.com/cz/combo. Neváhejte a podívejte se.