Chcete se zbavit hluku? Poradíme vám, kde vám pomohou

Mít doma nepříjemný hluk, který k nám proudí ze sousedního bytu, jenž se nachází vedle našeho, ale také od sousedů žijících nad námi, kdy děti dupou nebo neustále posunují židlemi, je často velmi náročné na psychiku. Stejně tak možná denně musíte poslouchat hlasitou hudbu, a to i ve večerních hodinách a domluva se sousedy nepomáhá.

Pokud chcete zažít klid a ticho, nechte si odhlučnění stěn nebo stropu provést ve vašem bytě. A pokud máte sami děti a chcete sousedy pod vámi ušetřit stejnému hluku, nechte odhlučnit i vaši podlahu.

Kvalitní kročejová izolace pro vaši podlahu

Aby bylo odhlučnění funkční, je potřeba, aby byla použita kvalitní kročejová izolace. K takovým bezesporu patří kročejová izolace INSULCO. Má nízkou dynamickou tuhost, nejnižší a nejlepší na trhu, pouze 3,17 MN / m3. Vyhoví vám i malou tloušťkou, která je pod potěr pouhých 6 až 9 mm. Nabízí nejvyšší výkon odhlučnění s bezkonkurenčním útlumem až ΔLw = 35 dB.

Na webových stránkách krocejoveizolace.cz si můžete vybrat vhodný materiál podle toho, za jakým účelem jej chcete použít. Zvolte materiál ideální pod potěr (ten je také nejúčinnější), do dřevěné konstrukce podlahy nebo pod nášlapnou vrstvu.

Šikovné akustické desky

Pro odhlučnění stěn zvolte spolehlivé akustické desky na webových stránkách potichu.cz. Silent Foam je lisovaná akustická pěna se sílou 5 – 50 mm. Hodí se pro různé účely řešení akustiky. Hodí se při zvyšování neprůzvučnosti konstrukcí, jako třeba stěny nebo podlahy, ale také při využití jako kročejová izolace pod koberec. Tady aktuálně najdete celou kolekci materiálů, protože budete nakupovat u výhradního distributora pro ČR a SR. Přizpůsobí se konstrukcím různých typů, s nimiž se její pracovníci setkali při výstavbě či rekonstrukcích budov.

Netrapte se více hlukem a odhlučněte svůj byt nebo podlahu v podkroví. Budete nadšení.
2 x komentováno u “Chcete se zbavit hluku? Poradíme vám, kde vám pomohou

  1. Itís nearly impossible to find educated people about this subject, however, you seem like you know what youíre talking about! Thanks

  2. Everything is very open with a really clear clarification of the issues. It was definitely informative. Your site is very helpful. Thanks for sharing!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *