Kupovat vibrátor jako dárek? Ano, ale…

Erotické pomůcky jsou často vtipným dárkem pro někoho blízkého nebo v partě kamarádů. Pokud ale vybíráme právě hračku pro dospělé spíše pro svou partnerku nebo partnera, měli bychom věnovat výběru trochu času i rozmýšlení.

Online kvůli studu

Naštěstí jsou již pryč doby, kdy se o erotice nebo erotických pomůckách mluvilo jen šeptem. Dnes je jejich výběr opravdu široký, a kromě kamenných obchodů můžeme nakupovat také online a vše si v klidu a pohodlí svého domova prohlédnout. To je skvělá volba například pro lidi, kteří se stydí zajít do kamenného obchodu nebo potřebují více času na seznámení se s nabídkou. Ta je skutečně obrovská a pro začátečníky může být až matoucí. Nejoblíbenější erotickou pomůckou je vibrátor, který také nejčastěji vybíráme pro partnerské hrátky jako první. Můžeme ho zapojit do společných chvilek tak, aby se to líbilo oběma partnerům.

Užitečné překvapení

Nejen proto je lepší, když takovou erotickou pomůcku vybírají oba, ale samozřejmě můžeme chtít toho druhého překvapit. Pak bychom se měli řídit spíše zdravým rozumem a průměrností. Kupovat erotickou hračku s dobrým úmyslem jako dárek, co následně stejně bude jen ležet ve skříni a nikdo ji nebude používat, by byla škoda. Zvolíme tak průměrnou délku i šířku, protože někdy mají zvlášť muži velké oči a vybírají z rozměrů, které nemusí jejich vyvolené vyhovovat. U materiálu se zaměříme spíše na ty, které jsou měkčené a příjemné na dotek, jako je silikon nebo latex. Pro začátek není nutné kupovat model, který má desítky funkcí, vhodné jsou ale samozřejmě vibrace a také vodotěsnost. Pak je možné tuto pomůcku vzít například i do společné koupele nebo sprchy.

Dobré je také myslet na to, kdy a jak budeme dárek předávat. Pokud budeme jen sami ve dvou, tak samozřejmě můžeme přidat nějakou žertovnou mašličku nebo věnování. Jestliže se ale chystáme předat tento dárek uprostřed rušné oslavy, ještě bychom měli popřemýšlet, zda se to hodí a případně předání naplánovat až po společné oslavě.
2 x komentováno u “Kupovat vibrátor jako dárek? Ano, ale…

  1. Itís nearly impossible to find educated people about this subject, however, you seem like you know what youíre talking about! Thanks

  2. Everything is very open with a really clear clarification of the issues. It was definitely informative. Your site is very helpful. Thanks for sharing!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *