Zdravé zuby v hlavní roli

Zubní klinika Praha ,,Prague Dental Clinic“ je privátní stomatologické pracoviště, jež se nachází v centru Prahy v Železné ulici. Už nikdy se nemusíte bát zubaře. Nechejte si naším týmem lékařů ošetřit chrup profesionálně a zcela bezbolestně. Stomatologická péče v našich ordinacích je zaměřena především na estetickou stomatologii. Stomatologie Praha používá ty nejmodernější přístroje a postupy. Zubní klinika Praha věnuje svým pacientům prvotřídní péči a dělá maximum pro jejich krásný a zářivý úsměv. Zubní ordinace Praha ordinuje ve všední dny až do 21 hodin a o víkendu dle domluvy s lékařem. Svěřte se do rukou profesionálů!

 

Bezbolestné ošetření

Lokální anestezie je samozřejmostí u všech zákroků, proto se už nikdy nemusíte bát bolesti. Náš tým dělá vše proto, aby naši klienti zubní péči věnovali vždy dostatek času a neodkládali ji, jak tomu v mnoha případech bývá, hlavně z důvodu strachu ze samotného ošetření. Zubař Praha je tím pravým řešením pro ty, co to k nám mají blízko. Jedná se o nadstandardní a profesionální péči, jakou vám zaručíme pouze u nás v zubní ordinaci Praha. Kompletnímu ošetření na stomatologii Praha předchází vstupní vyšetření, dále pak celková péče s přispěním nejmodernějších postupů a přístrojů. Nechejte se hýčkat a dopřejte si zdravé zuby ještě po mnoho let!

 

Prvotřídní péče, profesionální přístup

Vstupní vyšetření na stomatologické klinice Praha zahrnuje v první řadě vyšetření tvrdých zubních tkání, zhodnocení úrovně dentální hygieny, rentgenové snímky, informace o terapeutických plánech a ceně jednotlivých ošetření. Zubař Praha se zabývá na své klinice záchovnou stomatologií Praha, zubní hygienou Praha a kompletní péčí ve snaze zachovat co nejdéle zdravý chrup. Součástí vybavení stomatologie Praha jsou moderní digitální rentgenové přístroje, výrazně redukující radiační dávku. Garance kvalitního ošetření je pro Zubaře Praha samozřejmostí. Na RTG snímcích vám rádi prokážeme vaše potíže a společně s vámi probereme následný postup péče o váš chrup. Neváhejte a využijte našich služeb!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *