Zimní lyžovačka se nemusí prodražit

Patříte mezi ty, kteří se už nemohou dočkat, až napadne první sníh, vytáhnou lyže a vyjedou na hory? I když jsou předpovědi meteorologů vůči sněhové nadílce skeptické, vrcholky českých, slovenských, rakouských, italských a švýcarských hor určitě nezklamou, a tak nezbývá, než začít mazat skluznice.

Lyžování je oblíbeným sportem napříč celým věkovým i sociálním spektrem. V Česku mu holduje na tři miliony obyvatel. Přestože jde o poměrně finančně náročnou záležitost, co do výbavy, skipasů i lyžařských pobytů, alespoň jednou, dvakrát za sezónu se na hory vydává každý milovník „ski“.

 

Kolik stojí týden na horách?

Na otázku, kolik bude v zimní sezóně stát týden na horách, není jednoduchá odpověď. Záleží na tom, jakou lokalitu vyberete, jaký komfort ubytování zvolíte, kolik vás na lyže vyrazí a hlavně, která lokalita, potažmo ski areál v hledáčku výběru zvítězí. Velkou roli ve výběru hrají i finanční možnosti účastníků.

Aby týden na horách nezruinoval rodinný rozpočet a člověk nemusel „rozbít prasátko“, může náklady na zimní dovolenou vykrýt střednědobá půjčka. Ke sjednání úvěru není třeba ručitele, ani majetek k zástavě.

 

Sofistikovaný přístup

Věřitel si bonitu dlužníka dokáže ověřit zcela jinými, sofistikovanějšími způsoby. Patříte-li do skupiny zaměstnanců, živnostníků nebo seniorů, jejichž prokazatelný měsíční příjem je více než 10 tisíc korun, a nemáte-li trvalé bydliště na úřadě, nevisí nad vámi hrozba exekuce či insolvence, nic nebrání tomu peníze obratem získat. Snadná půjčka je vhodným řešením pro všechny, kdo si chce splnit své sny a svá přání.

O půjčku lze zažádat on-line přes formulář na internetových stránkách nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 187 187. Vyřízení proběhne v řádu minut. Pokud si k podpisu zvolíte elektronický podpis, budou peníze odeslány ihned po podpisu. V případě, že chcete smlouvu raději podepsat fyzicky, doveze vám ji k podpisu kurýr a peníze budu připsány na účet do 24 hodin. A půjčku můžete samozřejmě kdykoliv a zdarma předčasně doplatit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *