Pro lepší vzdělání nemusíte zpět do lavic. Studovat lze online

Možná už vás napadlo, že s lepším vzděláním byste mohli být úspěšnější v pracovním životě, mít lepší postavení i plat nebo vést vlastní firmu. Při studiu MBA nemusíte denně sedět v lavici, výuka probíhá online.

Pro většinu zaměstnanců i podnikatelů je nereálné, aby na několik let opustili svou práci a vrátili se do školy. Nejen že nemůžeme nechat svou práci jen tak být, ale nechceme ani přijít o volné víkendy a svůj čas. Rodinu, kariéru i koníčky ale lze skloubit třeba s online studiem MBA

(Master of Business Administration), které trvá pouze jeden rok a právě se 100% online formou můžete začít kdykoli a především odkudkoli. Kdy si uděláte čas na studium čas je jen na vás – v polední pauze mezi dvěma schůzkami, ráno na rodinné dovolené nebo večer na služební cestě.

Po úspěšné obhajobě závěrečné práce za vaším jménem přibude zaměstnavateli ceněný titul MBA. Při MBA studiu se totiž neučíte jen poučky z učebnic, ale za vedení odborných lektorů, kteří již naučenou teorii ověřili ve své dlouholeté praxi, získáváte cenné zkušenosti. Studium vám pomůže nastartovat kariéru, posunout se na vyšší pozici nebo najít nové příležitosti. Vše, co se naučíte, můžete rovnou převést do své praxe.

Na výběr máte 8 online programů s různým zaměřením, abyste si mohli vybrat ten, který pro vaši kariéru bude mít nejvyšší přínos. Pokud si nejste vhodností výběru jistí, studijní oddělení Business Institutu je vždy ochotné poradit.

Chybu určitě neuděláte s programem MBA Managament soft skills pro rozvoj tzv. měkkých dovedností, jejichž dobré ovládání je jedním z rozhodujících rozdílů mezi manažerem a skvělým manažerem. Krom toho se naučíte vyznat na trhu a v obchodních věcech, zvládnout vedení i strategii firmy, efektivně komunikovat se zaměstnanci i obchodními partnery a osvojíte si základy leadershipu a efektivního řízení.

Studijní program je rozdělený do tří bloků a zaměřený na osobnostní rozvoj, time a self management. Veškeré získané znalosti využijete nejen kariérním, ale i osobním životě.

V modulu Prezentační dovednosti poznáte faktory, které ovlivňují kvalitu prezentace, a také podporují přirozený projev, naučíte se tipy a triky k udržení koncentrace i zaujmutí publika. Modul Self marketing vás pak seznámí se zásadami a metodami pozitivní komunikace, zorientujete se v neverbálních signálech a naučíte se, jak efektivně prosadit vlastní myšlenky a cíle. Během studia se seznámíte i s konflikt managamentem, týmovým vedením či manažerskou etiketou.

Ať už si vyberete jakýkoliv program, jistě nebudete litovat stejně jako stovky úspěšných absolventů.

Studium MBA je přínosem pro vaši kariéru i firmu a je vhodné pro úředníky a manažery na vyšších pozicích a podnikatele, a to i ty budoucí.


TAG